יועץ מס בפתח תקווה

יועץ מס בפתח תקווה – חסכון מקסימאלי במיסים

מחפשים שירותי ייעוץ מס באזור המרכז? משרדנו מספק שירותי ייעוץ מס עבור מספר מוקדים בגוש דן בהם יש לנו התמחות והכרות מעולה עם רשות המס הרלוונטית. אם אתם מחפשים יועץ מס בפתח תקווה, יועץ מס גבעתיים או יועץ מס הרצליה אנחנו שם בשבילכם כדי לחסוך לכם במיסים בדרכים לגיטימיות וכדי לאפשר לכם לשמור כמה שיותר כסף ביד. אנו מספקים בנוסף שירות של יועץ מס ז'בוטינסקי רמת גן ויועץ מס בראשון לציון נוסף על המקומות שהוזכרו למעלה.

מיסים, יותר אפשרויות ממה שנדמה לכם

מסגרת תשלום המיסים בישראל נגבית וחקוקה בפקודת מס הכנסה שנחקקה על ידי השלטון בתקופת המנדט הבריטי ועברה שינויים רבים מאז. הפקודה הינה חוק הדורש התמחות והתמקצעות על מנת להבין בנבכי הסעיפים ובאפשרויות השונות להחיל תשלום מס כזה או אחר על הכנסה, במטרה לשלם את כמות המס הנמוכה ביותר ובכך לחסוך כסף רב. יועץ מס גבעתיים או יועץ מס הרצליה מטעם משרדנו יעשה עבורכם את העבודה במקצועיות ובאמינות.

הבחנות עיקריות בפקודת מס הכנסה

החלטתם לשכור שירותי יועץ מס ז'בוטינסקי רמת גן או יועץ מס בראשון לציון של משרדנו. כעת, הגיע הזמן לסבר עבורכם את האוזן בכמה מן ההבחנות העיקריות בפקודה אשר יאפשרו לכם לחסוך כספים רבים.
החוק מבחין תחילה בין הכנסה פירותית להכנסה הונית. הכנסה פירותית הינה הכנסה ממשלח יד, ריבית ומקורות נוספים המוגדרים בחוק. הכנסה הונית לעומת זאת היא הכנסה עבור רווח שנוצר למשל ממכירת מקרקעין שהושבח או רווחים מפעילות בשוק ההון. ייתכנו מקרים רבים בהם הכנסה לא תיפול תחת אף אחת מן ההגדרות הקבועות בחוק להכנסה פירותית או הונית, ותידרש חוות דעת מקצועית האם יש לשלם מס עבור ההכנסה אם לאו. למשל מתנה, עמלה הניתנת בין חברים, זכייה בפרס ועוד…

הכנסה אקטיבית או פאסיבית

זוהי הבחנה נוספת וחשובה כאשר יכולות להיות הכנסות שבמצב אחד יהיו אקטיביות ובמצב שונה פאסיביות, למשל השכרת דירה באופן פרטי או כחלק מעסק להשכרת דירות. גובה המס שיושת על ההכנסה יהיה שונה לחלוטין. יועץ מס מקצועי יוכל לתת את חוות הדעת המיטבית כיצד לנהוג במצבים כדלהלן במסגרת החוקתית ותוך שמירה על האינטרס האישי.

מחפשים יועץ מס בפתח תקווה או במרכז? צרו קשר בטלפון 074-764-86-17

כתיבת תגובה

סגירת תפריט