ייעוץ מס בראשון לציון

ייעוץ מס בראשון לציון שיחסוך לכם הרבה כסף

ידוע לכולנו כי על כל סכום שאנו מוציאים או מכניסים אנו משלמים סכומים לא מבוטלים של מס. החל ממע"מ וכלה במס הכנסה או מס על רווחי הון.
משרד רואי החשבון שלנו ייתן לכם שירות ייעוץ מס בראשון לציון שימקסם עבורכם את האפשרויות הניתנות תחת מגבלות החוק על מנת לחסוך לכם בהוצאות המס.
ישנן שלל אפשרויות לחסוך בהוצאה זו וזאת עוד בלי בכלל לדבר על הסדרי מס עבור בני זוג נשואים או ברובד של מיסוי בינלאומי. כל לקוח והצרכים הייחודיים שלו.

תכנון מס והיבטיו השונים

בין אם אתם אדם יחיד בעל הכנסות והוצאות משל עצמכם או חב' בע"מ המנהלת תיקים ברשויות המס אנו מעניקים שירות לכל אחד. אם חיפשתם יועץ מס גבעתיים או יועץ מס גבעת שמואל משרדנו ישמח ללוות אתכם בתהליכי תכנון מס על היבטיו השונים. תכנון מס הוא תהליך בו אנו מפחיתים עבורכם את החבות במס. המסגרת החוקית קובעת את הלגיטימיות של תכנון המס. דוגמא מצוינת לתכנון מס לגיטימי יכולה להיות אדם יחיד המקיים פעילות עסקית עליה הוא משלם מס הכנסה כאשר יום אחד הוא מגלה כי מס חברות נמוך באופן משמעותי מגובה המס אותו הוא משלם לרשויות כיחיד. לכן הוא מחליט להתאגד כחברה תוך ניצול פקודת מס הכנסה באופן לגיטימי והורדת גובה תשלום המס אותו הוא משלם באחוזים רבים.

נורמות אנטי תכנוניות

מושג נוסף הקיים בחוק בו מתמחים יועצי מס גבעת שמואל של משרדינו וכן בייעוץ מס בראשון לציון הינו נורמות תכנוניות. לחוק יש מניפה רחבה של נורמות ולגבי כל אחת מהן ייקבע האם היא לגיטימית אם לאו. הנורמה מקנה לרשות המיסים שיקול דעת רחב מאוד אך בליווי מקצועי ואמין אנו נעשה את מירב המאמצים כי מהלכי המיסוי שלכם יהיו לגיטימיים ותקינים עפ"י חוק כך שמבחני העזר שנקבעו בפסיקה, להלן המבחן המאזן בין זכות הנישום לתכנן מס כחלק מזכות הקניין שלו לבין האינטרס הציבורי בגביית מס אמת יטו לטובתכם ותוכלו לקזז רווח והפסד, לתכנן מס אצל יועץ מס גבעתיים או יועץ מס גבעת שמואל ולחסוך בהוצאות המס שלכם באופן תקין ועל פי חוק.

לפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון 074-764-86-17  

כתיבת תגובה

סגירת תפריט