פתיחת חברה בעמ

ההחלטה להיות עצמאי היא החלטה כבדת משקל שכרוכה בהרבה התלבטויות, שאלות, איסוף מידע, גיוס הון והכי חשוב- העזה ומעוף. יחד עם זאת, רצוי מאד ואפילו מומלץ לעשות זאת בדרך אחראית, כלומר- להיעזר באנשי מקצוע מנוסים בתחום. הצעד הראשון הוא פתיחת חברה בעמ בתהליך שיתואר להלן ולאחר מכן יש לפנות לרואה חשבון שינהל את התיק. גיא חן, רואה חשבון וכלכלן, יסד לפני כ 11 שנים את ג.ח. רואי חשבון, משרד לשירותי ראיית חשבון אשר מטפל במגוון נושאים בתחום, בענפים שונים כגון ביטוח, חקלאות, מחשבים, תרופות, מזון ועוד.

תהליך פתיחת חברה בע"מ

תחילה יש לבחור שם לחברה, ובהמשך יש לנסח תקנון שבעצם מהווה חוזה שיתקיים בין החברה עצמה לבין בעלי המניות שבה ואף בינם לבין עצמם. בחוזה האמור, דהיינו התקנון, יש לכלול את סך הכללים וההתחייבויות שיהוו בסיס לתפעולה המנהלי והכספי של החברה. משנכתב התקנון, יש לקבוע מי יהיה חבר המנהלים של החברה (דירקטוריון) ורק אז ניתן לפנות לרשם החברות למטרת רישום החברה. בשלב הבא צריך לפנות לעורך דין שחתם על כל המסמכים שאתם נדרשים להציג ולהגישם. בתום התהליך יש ליצור קשר עם משרד רואי חשבון שבחרתם לשם ניהול התיק.

פתיחת חברה בעמ מחיר

קיימים תעריפים ידועים מראש הכרוכים בתהליך רישום חברה המשולמים באמצעות אגרת רישום חד פעמית שניתן לשלם כאשר אתם מגיעים פיזית או באופן מקוון. פתיחת חברה בעמ עלות : מדובר בסכום של 2,645 ₪ אם החלטתם לשלם דרך הדואר או בפניה למשרדים הרלוונטיים, ואם תשלמו באופן מקוון הסכום לתשלום יהיה 2,176 ₪.

פתיחת חברה בעמ עורך דין

עם תום הצעדים הראשונים לקראת פתיחת חברה בעמ עורך דין המתמחה בענייני חברות הוא הצעד הבא שלכם. כאמור, עליו לחתום על המסמכים שאתם צריכים להגיש אך ביכולתו לסייע לכם גם בהחלטה הסופית על שם החברה בכך שהוא שיבדוק אם השם שבחרתם זמין לשימוש. לאחר שהכל סודר וכל המסמכים נחתמו, יכין עורך הדין את המסמכים להגשה במשרד רשם החברות.

לסיכום

אנו, ג.ח. רואי חשבון, נותנים ליווי מקיף לעסקים בכל סדר גודל בתחילת דרכם, מעניקים ייעוץ כלכלי מקצועי ונותנים שירותי ראיית חשבון מהטובים במשק. נשמח לעמוד לשירותכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט