פתיחת תיק ברשויות המס השונות

תחילה יש להגדיר האם מדובר בעסק עם מחזור רווחים גדול ואז יהיה מדובר בעוסק מורשה. אם מדובר בעסק קטן עם מחזור רווחים קטן הגדרתו תהיה עוסק פטור או עוסק זעיר ההחלטה על כך תתקבל במשרדי המע"מ. לאילו רשויות מס תצטרכו לדווח על פתיחת העסק שלכם? ובכן- מדובר במס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. בכל אחת מהרשויות הללו תידרשו למלא טפסים ולהמציא אישורים לפי בקשתן. למשרדי המע"מ תצטרכו להגיע פיזית ואילן למס הכנסה וביטוח לאומי ניתן לשלוח טפסים באופן מקוון. אבל, אם החלטתם לבצע פתיחת תיק בגוש דן או בכל מקום אחר באמצעות רואה חשבון, הוא יוכל לגשת למשרדים במקומכם. רואה החשבון גם ידריך אתכם כיצד לפעול, אילו מסמכים יש להמציא, וייתן לכם יעוץ מקיף לגבי פתיחת התיק וניהול העסק.

טיפ שימושי:
כדאי לברר במשרד רואי החשבון את החלטתם לעבוד האם הם מחוברים למחשבי רשויות המס באופן רציף, וזאת על מנת לוודא פעילות שוטפת ורציפה מולן. אנו כמובן מחוברים באופן שוטף ומבטיחים טיפול רציני, מקצועי ויעיל בתיק שלכם. כאשר אתם סומכים עלינו, אתם קונים לעצמכם שקט נפשי ובטחון מלא בהתנהלות נכונה של העסק שלכם, ואף זמן פנוי לחיי משפחה, חברה ותרבות פנאי. אז אל תהססו לפנות אלינו, נשמח לבצע עבורכם פתיחת תיק גבעת שמואל, פתיחת תיק ראשון לציון, פתיחת תיק בגוש ד באופן כללי וכמובן גם בתל אביב, נשמח לשרת אתכם. בהצלחה.

סגירת תיקים ברשויות
לצער כולנו, בשל מגפת הקורונה שפקדה אותנו בשנה האחרונה, נפגעו כלכלית עסקים רבים, קטנים כגדולים ואת רבים מהם צריך לסגור אם טרם נסגרו. תהליך של סגירת עסק כרוך בנוהל של סגירת תיקים ברשויות וגם את הפעולה הכואבת הזו ניתן לבצע באמצעות ובסיוע רואה החשבון שליווה אתכם במשך כל התקופה, עסקים נסגרים משלל סיבות, אך בכל מקרה הדבר דורש פעולות של סגירת תיק מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. רואה החשבון ידריך אתכם כיצד לבצע זאת בצורה נכונה, מדויקת ועל פי חוק, יסייע בידכם להמציא את כל הטפסים הדרושים ואף יגיש אותם עבורכם

כתיבת תגובה

סגירת תפריט