פתיחת תיק תל אביב

עם יציאתו הזהירה של המשק מהסגרים והאיסורים בעקבות מגפת הקורונה, נחזור לפתוח את העסקים הקטנים והגדולים ואפילו נפתח עסקים חדשים. באזור המרכז מתגוררת אוכלוסייה צפופה ויש סיכוי גבוה של פתיחת תיק במרכז אצל רואה חשבון לאנשים עם תעוזה וחזון שמעזים לנסות את מזלם בעולם העסקים. את הקשר עם רשויות המס ייצור רואה החשבון שלכם וידאג שכל התהליך יתנהל בצורה מקצועית ויסודית ויקדם אתכם למטרה בביטחה. לא משנה אם זו פתיחת תיק תל אביב, או פתיחת תיק ראשון לציון, או שמא פתיחת תיק גבעת שמואל. בכל מקרה, פתיחת תיק בגוש דן או כאמור באזור המרכז תוכלו לבצע אצל ג.ח. ניהול תיקים בע"מ, משרד ותיק, מנוסה ומקצועי לראיית חשבון על כל תחומיה.

פתיחת תיק ברשויות המס השונות

תחילה יש להגדיר האם מדובר בעסק עם מחזור רווחים גדול ואז יהיה מדובר בעוסק מורשה. אם מדובר בעסק קטן עם מחזור רווחים קטן הגדרתו תהיה עוסק פטור או עוסק זעיר ההחלטה על כך תתקבל במשרדי המע"מ. לאילו רשויות מס תצטרכו לדווח על פתיחת העסק שלכם? ובכן- מדובר במס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. בכל אחת מהרשויות הללו תידרשו למלא טפסים ולהמציא אישורים לפי בקשתן. למשרדי המע"מ תצטרכו להגיע פיזית ואילו למס הכנסה וביטוח לאומי ניתן לשלוח טפסים באופן מקוון. אבל, אם החלטתם לבצע פתיחת תיק בגוש דן או בכל מקום אחר באמצעות רואה חשבון, הוא יוכל לגשת למשרדים במקומכם. רואה החשבון גם ידריך אתכם כיצד לפעול, אילו מסמכים יש להמציא, וייתן לכם ייעוץ מקיף לגבי פתיחת התיק וניהול העסק.

טיפ שימושי:

כדאי לברר במשרד רואי החשבון אתו החלטתם לעבוד האם הם מחוברים למחשבי רשויות המס באופן רציף, וזאת על מנת לוודא פעילות שוטפת ורציפה מולן. אנו כמובן מחוברים באופן שוטף ומבטיחים טיפול רציני, מקצועי ויעיל בתיק שלכם. כאשר אתם סומכים עלינו, אתם קונים לעצמכם שקט נפשי ובטחון מלא בהתנהלות נכונה של העסק שלכם, ואף זמן פנוי לחיי משפחה, חברה ותרבות פנאי. אז אל תהססו לפנות אלינו, נשמח לבצע עבורכם פתיחת תיק גבעת שמואל, פתיחת תיק ראשון לציון, פתיחת תיק בגוש דן באופן כללי וכמובן גם בתל אביב.  נשמח לשרת אתכם. בהצלחה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט